Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanımızın Katılımlarıyla Suruç’ta Temel Atma Ve Toplu Açılış Töreni Düzenlendi.
 
   Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’nın Suruç ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref FAKIBABA, Kayyum atamasından sonra baştan aşağı değişen Suruç‘ta yapılan hizmetleri takdirle karşıladı.
 
     Bakan FAKIBABA ilk olarak Kaymakamlık makamına geçerek Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tarık AÇIKGÖZ’den ilçe hakkında brifing aldı.
 
   Bakan FAKIBABA brifingin ardından beraberindeki heyet ile İlçe meydanına geçerek esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
 
  Sayın Bakanımız “ Bu yatırımlarda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Yaptığımız çok büyük işler var, bunları sabaha kadar anlatsak inanın bitmez. Sizler hak ediyorsunuz. İnşallah el ele vereceğiz. El ele verdikten sonra çözemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Çalışmalarımızı daha da artırarak devam ettireceğiz.” dedi.
 
        Protokol üyeleri, konuşmaların ardından kurdele keserek, Temiz İçme Suyu Arıtma tesisi ve 150 Yataklı Devlet Hastanesinin açılış töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından binlerce Suruçlu ile aynı iftar sofrasında buluştu.