Sınırdaki Çocuklardan AÇIKGÖZ’e Sevgi Seli
Suruç Kaymakamı AÇIKGÖZ sınırın sıfır noktasındaki Mürşitpınar mahallesinde bir dizi incelemelerde bulundu.
AÇIKGÖZ Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından belirlenen yardıma muhtaç aileleri ziyaret etti. Sınırın sıfır noktasında bulunan çocuklar AÇIKGÖZ’e sevgi gösterisinde bulundular.
Suruç Kaymakamı Tarık AÇIKGÖZ ilçe merkezi başta olmak üzere kırsal mahalleler ve mezralarda vatandaşları ziyaret edip talep ve isteklerini dinliyor. Çalışmalarında ağırlığı yardıma muhtaç dul yetim ve kimsesizleri unutmayan Kaymakam AÇIKGÖZ son durağı Suruç ilçesinin ve  Suriye sınırındaki sıfır noktasında bulunan  Mürşitpınar  mahallesi oldu, burada vatandaşlarla bir araya gelen ve Mürşitpınar’daki taziye evini ziyaret edip vatandaşlara başsağlığı dileyen Kaymakam AÇIKGÖZ daha sonra İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen yardıma muhtaç aileleri ziyaret etti. Suruç SYDV Müdürü Mehmet KOÇ’tan bilgi aldı burada ailelerin iş nakdi yardım vb. taleplerini dinleyen AÇIKGÖZ Mürşitpınar sınırında bulunan çocuklar sevgi gösterisinde bulundular. Çocukların hoş geldin kaymakam amca karşılamalarına karşılıksız bırakmayarak oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi.
Gezi ve incelemelerin Ardından bir açıklama yapan Suruç Kaymakamı AÇIKGÖZ " İlçe Merkezi başta olmak üzere kırsal mahallelerde ve mezralarda hiçbir vatandaşlarımızı ayırt etmeden taziyelerinde, hastalıklarında, tüm talep ve isteklerinde onların yanında olmaya çalışıyoruz bugünde Mürşitpınar mahallesindeydik yardıma muhtaç kardeşlerimizi ziyaret ettik. Ailelerimizin taleplerini dinledik gıda yardımında bulunduk, Taziye evimizi ziyaret ettik kardeşlerimizin acılarına ortak olduk. Devletimizin tüm imkanlarını Kaymakamlık olarak imkanlar dâhilinde destek olmaya devam edeceğiz. Suruç’umuzu seviyoruz halkımızı seviyoruz bizlere destek veren tüm Suruçlu kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.