Kaymakamımız  Sayın Ferhat SİNANOĞLU tarafından  "Suruç Muhtarlar Derneği"nin açılışı Yapıldı.
 
        Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat SİNANOĞLU, İlçemiz Merkez ve Kırsal Mahallelelerde görev yapan muhtarlar tarafından kurulan "Suruç Muhtarlar Derneği'' ni hizmete açtı.
 
        Cumhuriyet Mahallesi, Müftülük Sokakta düzenlenen açılış törenine Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat SİNANOĞLU, Suruç Belediye Başkan Yardımcı Vekili Veysel KIZILAY, Suruç Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Gündoğdu ve Mahalle Muhtarları katıldı.
 
        Suruç Muhtarlar Derneği açılış konuşması yapan Kaymakamız Sayın Ferhat SİNANOĞLU, "Dernekler  bir arada olma ve istişare yapma imkanı sağlayan yerlerdir. Biz de bu anlamda derneklerimizi önemsiyoruz ve destekliyoruz. Mahalle muhtarlarımız bizim en önemli mesai arkadaşlarımız. Devletimizin muhtarlarla ilgili yaptığı çalışmalarda önemli mesafeler kat edildi. Muhtarlarımıza sağlanan imkanlarının arttırılması için birçok çalışma gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalar yürütülürken derneklerimize de büyük işler düşüyor" diyerek, derneğin hayırlı olması temennisinde bulundu.